SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."ceturtdiena, 2015. gada 19. marts

Aicinu piedalīties Colgate Zobu veselības mēneša aktivitātēs! #TīrāmZobusKopā

Mēs, ģimenē, esam pieraduši rūpēties par zobu veselību, jau kopš brīža, kad mazulītēm parādījies pirmais piena zobiņš. Nu jau meitām ir posms, kad piena zobi nomainās uz īstajiem zobiem un mēs pastiprināti pievēršam uzmanību zobu veselības jautājumiem. Arī man, kā dūlai, bieži vien iznāk atbildēt uz jauno vecāku jautājumiem par pirmo zobiņu nākšanu, jo nereti tas visai ģimenei ir ne īpaši viegls periods. Taču šajā blogā iepriekš jau esmu rakstījusi par dažādām iespējām, kā šo periodu atvieglot.

Tā kā zobu veselībai pievēršam īpašu uzmanību, tad aicinām piedalīties Māmiņu kluba konkursā, popularizējot to, kā jūs pieaugušie savā ģimenē jaunajai paaudzei rādiet piemēru par regulāru zobu mazgāšanu!

Ar konkursa noteiktumiem iepazīties šeit:
"Zobu veselība ir ļoti svarīga ne vien, lai saglabātu veselīgu un skaistu smaidu, bet arī veselības stāvokli kopumā. Tomēr jāatzīst, ka mūsdienu statistika Latvijā nav pārāk spoža – 79% iedzīvotāju atzīst, ka pietiekami nerūpējas par savu zobu un mutes veselību, un tikai 23% ir pilnīgs priekšstats, kā efektīvi cīnīties pret kariesu. Turklāt, kļūstot vecākiem, cilvēki arvien vairāk cieš no kariesa un tā negatīvajām sekām. Tieši tādēļ ir ļoti svarīgi rūpēties par zobu veselību jau no pašas bērnības, veidojot bērniem ieradumu regulāri tīrīt zobus.

Pasaules prakse apliecina: vecākiem tīrot zobus kopā ar bērniem, zobu tīrīšanas ieradums bērnam ir daudz spēcīgāks, nekā ja viņš to dara vienatnē. Turklāt bērns to dara daudz rūpīgāk un apzinīgāk, kas vēlāk atspoguļojas viņa zobu veselībā, kā arī veselīgos zobu kopšanas ieradumos.”
#TīrāmZobusKopā

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru