SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."otrdiena, 2011. gada 26. aprīlis

Tiekamies rīt, 28.04. pl.11:oo Dominā, Gaidību 4dienā!

Sveikas, topošās mamiņas!
Tiekamies rīt, 28.04. pl 11:oo T/C Domina kafejnicā "Vairāk saules"!!!"Gaidību 4dienas" tēmas šoreiz:
  • "Sezonalā uztura terapija grūtniecem pavasarī." par šo tēmu, stāstīs uztura specialiste
  • "Joga grūtniecēm un jaunajam mamiņām, fiziskās un emocionalās pašsajūtas uzlabošanai."  stāstīs jogas apmācības specialiste
  • "Vīrieties dzemdībās." stāstīs bērnu ārsts
  • "Mazulis slingā." stāstīs slinga siešanas konsultante
  • "Pēcdzemdību izjūtas." stāsta D.Zande
  • "Grūtniecība un hroniska venoza nepietiekamība." stāsta ķirurgs, flebologs
Savkārt, es šoreiz šo pasākumu vadīšu. Arī man beigās vari pienakt klāt un uzdot jautajumus, kas saistīti ar grūtniecības un dzemdību norisi, pēcdzemdību periodu, bērniņa kopšanu un zīdīšanu, ka arī audzināšanu. Ar lielāko prieku dalīšos savās zināšanās!

Uz tikšanos!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru