SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."sestdiena, 2011. gada 14. maijs

ielūgums no MAMMU.

cītīgākie mana bloga lasītāji jau būs pamanījuši manu vispārējo sajūsmu par zīmola MAMMU šallēm (skat: http://perlumamma.blogspot.com/2010/10/es-sirds-mammu.html ).
šajā nedeļā saņēmu ielūgumu uz MAMMU jauno māju atklāšanas pasākumu.

ielūgums.

tā nu ar prieku un dzeltenām narcisēm Beatrises rokās, trešdienas vakarā ieradāmies, Miesnieku ielā 11 (Vecrīgā, gandrīz blakus "Paldies dievam,piektdiena ir klāt"), kur ne tikai baudījām supergardas un skaistas kūkas (skat: http://kukufane.blogspot.com/2011/05/tortes-mammu.html ), bet arī satikām ļoti sirsnīgus un smaidīgus cilvekus - MAMMU komandu un daudz brīnisķīgas māmiņas!
un beidzot pie MAMMU šalles tika arī mana mamma (sarkanas MAMMU light) un meita Beatrise (princešu rozā) :)
bērnu čalas, pozitīvas sarunas, cilveki šallēs, daudz hiacintes un "paldies" - tas viss radošā mājvietā MAMMU idejām.

par MAMMU:
MAMMU ir pirmais sociālais modes zīmols Eiropā, kurš darbojas pēc Grameen principiem. Pirmo MAMMU kolekciju ir radījusi dizainere Līva Ķauķe-Saule. Sociālais modes zīmols MAMMU apvieno modi un mākslu ar risinājumu sociālai problēmai, un sadarbojoties ar jaunajām māmiņām rada unikālas un daudzfunkcionālas lina un trikotāžas šalles. Pirmie Latvijā, kas uzņemas sociālā uzņēmuma atbildību pret sabiedrību, radot jaunas darba vietas māmiņām, kuras, pateicoties projektam var apvienot darbu ar bērna audzināšanu. Rezultāts ir augstas kvalitātes, ekskluzīvs un mūžam mainīgs aksesuāru zīmols, kuru galvenās virzītājas ir mātes.

Ieskaties MAMMU majas lapā: http://www.mammu.lv/?section=news

mana fotoreportāža no atklāšanas ballītes:

viena siena MAMMU mājvietā ir veltīta retrospektīvai, par MAMMU līdzšinējo darbu un piedzīvotajiem pasākumiem. dažās bildēs arī Pērļu mamma ar savām pērlēm.

atradu arī modes blogeri Agnesi Kleinu MAMMU šallē.

ideja, kā pakavēties atmiņās par piedzīvoto un katru reizi ieraudzīt ko jaunu!

uz šallēm biroja gaismā laiski sauļojas kādas māmiņas rokdarbs - Andra Rubīna miniatūra, protams, MAMMU šallē :)
smaidīgā Elīna Doļģe izvēlas savu MAMMU šalli.

Laura Komisare (ilgu laiku bija MAMMU komandas izpilddirektore) ar MAMMU jaunākās kolekcijas šalli, kuras autori ir talantīgais latviešu modes dizaineru tandēms Mare&Rol's.

2 komentāri:

  1. Vai ir arī zināmas tās māmiņas, kuras reāli taisa tās šalles ar savām rokām? Kur un kā tas tiek darīts?

    AtbildētDzēst
  2. jā, es vienu pazīstu personīgi, bet maija nr. žarnālā "UNA", ir liels raksts par MAMMU- kā tas tapa un bildēs arī pašas mammas, atceros, ka pag.gad. baltajā vai muzeju naktī spīķeros, MAMMU radošaja darbnīcā bija arī fotogrāfiju izstāde, kurā bija MAMMU mammas ar saviem bērniņiem.

    AtbildētDzēst