SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."trešdiena, 2011. gada 18. maijs

26.05. tiekamies MAIJA "Gaidību 4dienā" t/c Domina!

26.maijā pl.11:oo aicinu topošās māmiņas uz t/c Domina kafejnīcā "Vairāk Saules" rīkoto pasākumu māmiņām "Gaidību 4diena"!


Šoreiz speciālisti stāstīs par tēmām :

 • Skaistumu saglabājot.
"Grūtniecība un kāju sēnītes", par šo tēmu stāstīs "Veselības centra 4" speciāliste

 • Veselīgas grūtniecības padomi.
"Dabas vielas, kas nepieciešamas topošajām māmiņām", par šo stāstīs zinoša farmaceite

"Grūtniece un bezmiegs", par šo stāstīs Pērļu mamma (kā arī pēc pasākuma esmu gatava atbildēt uz visiem neskaidrajiem jautājumiem par grūtniecību, dzemdībām un bērniņa kopšanu un augšanu) :) • Esi gatava mazulim.
"Pirmā zīdīšanas reize", par šo tēmu stāstīs psiholoģe Diāna Zande

""Handlings" un tā nepieciešamība harmoniskai bērna attīstībai", par šo tēmu stāstīs fizioterapeite Klaudija Hēla

 • Jautājumi un atbildes zinošam ārstam.
Uz jautājumiem atbildēs un par tēmu "Pareizs piena produktu pielietojums grūtniecības laikā" stāstīs "Veselības centra 4" dietoloģe.

Uz tikšanos maija mēneša pēdējā ceturtdienā!

1 komentārs:

 1. PALDIES, aptuveni 100 topošajam māmiņām par aktīvo un pacietīgo klausīšanos šīsdienas "Gaidību 4dienā"! pirmo reizi vēsturē mēs bijām TIK daudz! diskusijas, emocijas, jautajumi-atbildes, smiekli... es ļoti ceru, ka Jūs tikpat ļoti cik mani, piepildīja Diānas un Klaudijas energija un nodereja mani padomi!

  Uz tikšanos jūlijā, jo jūnijā Gaidību 4diena NEbūs!
  Skaistu radīšanas Brīnumu!

  AtbildētDzēst