SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."trešdiena, 2011. gada 24. augusts

25.08. tiekamies AUGUSTA "Gaidību 4dienā" t/c Domina!

Topošās māmiņas!

25.08. pl. 11:00 - 13:00 t/c Domina, kafejnīcā "Vairāk saules" tiekamies ikmēneša izglītojošā lekcijā grūtniecēm "Gaidību 4diena"!

Šoreiz par tēmām :


SKAISTUMU SAGLABĀJOT

foto no http://img2.timeinc.net/health/images/journeys/depression/mother-breast-feeding-baby-150.jpg


  • "Kā saglabāt krūšu tvirtumu grūtniecības laikā un pēc tam", - Veselības centra 4 ķermeņa estētikas speciāliste Ramona Bergfelde
VESELĪGAS GRŪTNIECĪBAS PADOMI
  • "Ūdens aerobikas ietekme un nepieciešamība topošajām māmiņām", - ūdens aerobikas trenere Gunta Meldere
  • "Bailes no dzemdībām", - psiholoģe Kristīne Balode
ESI GATAVA MAZULIM
  • "Bērna patstāvības veicināšana, kā laimīgas dzīves nepieciešams priekšnoteikums", - pediatrs, Dr. Artis Žeigurs
  • "Mazuļu psiholoģiskās vajadzības pirmajā dzīves gadā", - perinatālā psiholoģe un psihoterapeite Mirdza Liepiņa
JAUTĀJUMI UN ATBILDES ZINOŠAM ĀRSTAM
  • Veselības centra 4 filiāles "Bērnu veselības centra" Montessori pedagogs Ilga Prudņikova stāstīs par tēmu "Praktiskā dzīve - Montessori pedagoģijas sākums".
UZ TIKŠANOS!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru