SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."svētdiena, 2011. gada 30. janvāris

tradīcija.

pirms pāris dienām pie Agneses, sapriecājos par viņas atbildēm...
šodien par Santas atbildēm...
jauki, ka Santa šo blogeru stafeti "Pirmais/Pēdējais" nodod tālak man, paldies!
es arī šos jautājumus padodu talāk. Evelīna un Līva, ķeriet meitenes!1. Kas ir pirmā lieta, ko Tu iedomājies, kad piecelies no rīta?

- "mana gulta ir vislabāka vieta uz Zemes!"

2. Pirmā lieta, ko Tu pamani pretējā dzimumā.

-"lieta vai vieta? Ja lieta, tad pulkstenis, ja vieta, tad piedodiet,bet acis un plaukstas saņem vienādu balsu skaitu, es nespēju izšķirties."

3. Pirmā lieta, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu?

-"atkal man grūti izšķirties- starp 'aptieciņu' vai iPad,kuru varētu lietot uz saules baterijām..."

4. Kas ir pēdējais, ko Tu apēdi?

-"pomelo."

5. Pēdējais cilvēks, ar kuru Tu runāji pa telefonu?

-"mana labakā draudzene- Anna Celmiņa."

6. Pēdējā filma, ko Tu noskatījies?

-"šodien kopā ar Beatrisi noskatījos viņas pēdējās nedēļas top filmu "the hairy tooth fairy 2" jeb "pelēna peresa piedzīvojumi 2".

7. Pēdējā grāmata, ko lasīji?

-"tā kā esmu pirmsanatomijas ieskaites laikā, neizlaižu no rokām, V.Kalberga "Cilvēka Anatomijas 1.daļu", kā arī metodiskās rekomendācijas- cilvēka kaulu un muskuļu sistema.
un kāda bija pēdējā grāmata ko izlasīji Tu?"

4 komentāri:

  1. Sasmējos par Pelēnu Perezu, jo es šo filmiņu pagājušo nedēļ noskatījos vismaz reizes trīs :D

    AtbildētDzēst
  2. Hu hu mes vairojamies/ Visas vienaa kjeedee satinusas:)

    AtbildētDzēst
  3. man ļoti patīk satīties ķēdē ar tik burvīgām būtnēm!!! :)

    AtbildētDzēst