SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."pirmdiena, 2011. gada 14. marts

jauns dūlu apmācības kurss.

ar pacilātības sajūtu rakstu šo ierakstu.

jo ir pienācis ilgi gaidītais laiks, kad Latvijā tiek uzsākts jauns dūlu apmācības cikls- sievietēm,kuras sirdī jūt pamudinajumu kļūt par dūlām.

Latvijas Dūlu apvienība ( www.dulas.lv ) sadarbībā ar Ģimenes veselības centru „Stārķa Ligzda”(www.starkaligzda.lv) un Ģimeņu psiholoģiskā atbalsta centru „Līna” ( www.lina.lv ) nu jau Latvijā ir sagatavojusi brīnišķīgas dūlas, kuras praktizē, atbalstot topošās un esošās māmiņas, kā arī gimenes viņu- īpašajā laikā, kas saistīts ar bērniņa ienākšanu šajā pasaulē.

Dūlu apmācība sastāv no trim mācību kursiem, kas katrs ilgst vienu gadu:

 - Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē,
 - Grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību perioda fizioloģija,
 - Dūlu prasmes.


Lūk uzaicinājums topošajām dūlām:

"Aicinām jūs 2.aprīlī uz pirmo informatīvo tikšanos Ģimenes veselības centrā „Stārķa Ligzda”, lai savstarpēji iepazītos un izrunātu ar apmācībām saistītos jautājumus. Tos, kas jau savlaicīgi izteikuši vēlmi kļūt par dūlu un atstājuši Stārķa Ligzdā savu kontaktinformāciju, personīgi apziņos Stārķa Ligzdas administratori.
Pārējiem interesentiem vēl ir iespēja līdz 2.aprīlim pievienoties topošo dūlu grupai, piesakoties Stārķa Ligzdas administratorei un saņemot informāciju par tikšanās laiku.

Ar lepnumu varam teikt – Latvijā ir dūlas un to atbalsts dod iespēju piedzīvot harmoniskāku māmiņas un mazuļa satikšanos. Kļūsti par dūlu un esi līdzās šajā satikšanās mirklī!

-Latvijas Dūlu apvienība  "

Pietekties :
Tālrunis fiksētais 67283921
Tālrunis mobilais 28363434
Epasts: starkaligzda@inbox.lv
Adrese - Lāčplēša iela 62/66 - 43, Rīga LV - 1011

ja ir kādi jautajumi par šo, labprāt sniegšu atbildes komentāru sadaļā!

2 komentāri:

  1. labdien!
    esmu topošā vecmāte un ļoti vēlētos iziet šo dūlu apmācību, bet nekur nevaru atrast- cik varētu tas izmaksāt?

    AtbildētDzēst
  2. sveika!
    esmu pārliecināta, ka sestdien aizejot uz informatīvo tikšanos Tu saņemsi atbildi arī uz šo jautajumu! :)

    AtbildētDzēst