SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."ceturtdiena, 2013. gada 7. marts

Diskusija: "Ko teiksi, kad mazais jautās: "Kā es nācu pasaulē?"

Pagājušo nedēļu piedalījos avīzes "Diena" pielikuma "Mini Diena" veidotā diskusijā, kurā runājām, par to, ko darīt, ja bērns pieķer mammu un tēti guļamistabā mīlējoties un kā ar bērnu runāt par kailumu un attiecībām.Diskusiju vadīja žurnāliste Inga Melberga, tajā piedalījos es, dziedātājs un divu bērnu tētis Intars Busulis, psihoterapeits un tētis trīs bērniem Sandis Dūšelis, zīmolu komunikācijas speciāliste un četru bērnu mamma Inese Apse-Apsīte.


Iesaku izlasīt, raksts pieejams 6.marta avīzes "Diena" pielikumā.
Lūk dažas atziņas:

"Pieķerti, ko nu?"
"Gadījumi, kad mazulis iesoļo istabā un pieķer vecākus mīlējoties, šķiet, ir neveiklo situāciju klasikas topa augšgalā. Ģimenes psihoterapeits Sandis Dūšelis uzskata - ja tā gadījies, vecākiem nevajag sākt spēlēt teātri bērna priekšā, kaut pirmā reakcija ir spontāna.
Ja izrādīsiet sašutumu, kaunu, pārbīli, radīsiet iespaidu, ka tas, ko darījāt, ir kaut kas mulsinošs.
Nerājiet bērnu. Galu galā, jūsu pašu uzdevums bija parūpēties par atslēdziņu guļamistabas durvīm.
Nemelojiet, ka vingrojāt vai darījāt ko līdzīgu, tas ir muļķīgi.
Ja bērns ir satraukts, samīļojiet viņu un noskaidrojiet, kāds iemesls iztraucējis mazuļa naktsmieru.
Kaut varētu šķist, ka nu laiks parunāt par TO, šis nebūs īstais brīdis, jo jūs visi jūtaties neveikli. Labāk atlikt, kamēr bērns pats jautās."

Mans viedoklis:
"Nezinu to posmu, kurš pienāk, kad bērni paši jautā. Youtube ieraksti, grāmatiņas, sarunas – esmu piedāvajusi šo informāciju kā kaut ko ikdienišķu un mūsmājās grāmata par cilvēka ķermeni ir tik pat iecienīta kā Vinnijs Pūks. Sarunas par attiecībām, seksu, kailumu, savu ķermeni ir viens no pasaules izzinašanas veidiem, piedāvāju tās jau no bērnības, lai bērniem rodas izpratne un tad, kad skolā sāks kāds kaut ko citu runāt, meitas varētu man brīvi uzdot jautājumus, jo šī tēma nebūtu mums sveša."


1 komentārs: