SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."svētdiena, 2013. gada 28. aprīlis

Atsauksmes no aptaujas lapām par dūlu nedēļā notikušo topošo māmiņu vingrošanu.

Kas patika topošajām māmiņām "Māmiņu Kluba" vingrošanā pie manis:

"Patika pareizas elpošanas pasākumi. Relaksācija. Palika labs noskaņojums pēc nodarbības."
"Patika Katrīnas dotie vingrojumi, padomi par dzemdībām un attieksme pret mums."
"Ļoti patīkami bija iepazīties ar Katrīnu Puriņu. Zinošs un patīkams cilvēks. Bija arī laba slodzīte. Telpas patīkamas. Vispār ļoti labs iespaids arī par Māmiņu Klubu."
"Uzzināju par jaunu elpošanas metodi un citus ieteikumus bērniņa gaidīšanas laikā."
"Es iemācījos kā pareizi elpot un centīšos to trenēt mājās."
"Patika ka vingrošanas laikā varēja uzzināt prakstisku informāciju par vīrieša dalību dzemdībās un par saru dzīšanu. No pašas nodarbības visvairāk noderēja vingrojumi ar bumbu - tos izpildīju pirmo reizi, jo iepriekš (jogā un ūdens vingrošanā) nebija tādas iespējas."
"Šajā pasākumā patika viss, gan informācija, gan vingrošana. Patika nepiespiestā atmosfēra. es tiešām ļoti labi atpūtos."
"Ļoti patika, ka vienlaikus varēja gan izvingroties un izkustēties, gan arī uzzināt daudz jaunas un ļoti noderīgas informācijas par dzemdībām."
"Ļoti mājīgu atmosfēru radīja Katrīnas pašdarinātās trifeles - PALDIES par recepti! :) "
"Brīnišķīga nodarbība!"

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru