SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."svētdiena, 2013. gada 7. aprīlis

Pērļu mamma par nabassaites emocionālo nozīmi.

Skaties Māmiņu klubs sižetā 24.marta raidījuma atkārtojumā!

http://www.maminuklubs.lv/mk/24-03-2013-maminu-kluba-tv-raidijums-saikne-starp-maminu-un-mazuli-muzikas-koncerts-berna-vadita-esana-163711/

Vēlos piebilst - ņemot vērā, ka Dzemdību centra galvenā vecmāte šajā sižetā izsaka to, ka konkrētajā iestādē, ļauj nabas saitei pašai nokrist, iesaku vecākiem šai procedūrai sekot līdzi un par to atgādināt bērnu māsām. Tas vienozīmīgi ir patīkams pavērsiens, ka nabas saites atlieku stacionārā neņem nost, bet dabīgi ļauj tai nokrist. Arī par briljantzaļā spirta šķidumu - aicinu ņemt vērā to, ka tā lietošana nav ieteicama jaundzimušajiem.

PALDIES MĀMIŅU KLUBAM PAR INFORMATĪVAJIEM RAIDĪJUMIEM!

2 komentāri: