SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."trešdiena, 2011. gada 3. augusts

Prese par Pērļu mammu. #6

Neliels apdeits par aktivitātēm presē!
Par ko man liels prieks, ka varēju dalīties žurnāla Mans Mazais jūnija numurā, kurā uzrunāja populārāko bērnu blogu autores, kur bez manis bija arī burvīgā bērnu dzīvesstila kids-gazette.blogspot.com bloga autore Santa un rokdarbu mammasrokas.blogspot.com bloga autore Laine - es ļoti lepojos ar Jums un Jūsu fantastiskajiem blogiem, meitenes! :)Šajā žurnāla numurā arī mana pieredze par mūzikas festivālu apmeklēšanu kopā ar bērniem. Un bildēs manas meitenes ar Peltor Kids ausīm, kuras nu jau jebkurā mūzikas festivālā ir katram sevi cienošam mazulim :)

Un lūk, mazs padoms no manis par placentas izmantošanu māmiņas SPA procedūrām Ievas Veselībā nr.15

Šos un citus izdevniecības Santa žurnālus lasiet internetā - manizurnali.lv - daudzi žurnāli šajā mājas lapā lasāmi bez maksas! :)

Dalos arī ar info par 2011. gada aprīļa žurnālu UNA, kurā publicēta lielā intervija ar mani - es stāstu par savu dzīvi - mācībām, mīlestību, attiecībām ar Dievu un arī par darbu - dūlošanu.


"Tu esi dūla. Kāpēc?
Vēlos palīdzēt sievietēm. Dūla sniedz emocionālu, psiholoģisku un fizisku atbalstu pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību periodā. Atšķirībā no vecmātes dūla nepieņem dzemdības, dūla nav mediķis, bet vairāk darbojas kā psihologs. Domāju, ka būšu dūla līdz brīdim, kad kļūšu par ārsti. Šis darbs man sniedz lielu pieredzi, lai izprastu topošo māmiņu. Esmu skeptiska pret dažādiem portāliem, kur mammas cita citai jautā vai nav sākušās dzemdības. Esmu par pārbaudītu informāciju. Mēs, dūlas, mācamies trīs gadus (tie ir speciāli kursi, kurus apmeklēju). Interesanti, ka mani par savu dūlu izvēlas dzīvesgudras un īpašas sievietes."


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru