SVEIKI. ŠOBRĪD TOP MĀJAS LAPA- WWW.PERLUMAMMA.LV un pagaidām šis blogs darbojas neaktīvā režīmā. Ja interesē man tuvās aktualitātes, aicinu sekot manam Instagram kontam @perlumamma.lv !"kādu laiku atpakaļ uz zemes satikās divi cilveki. viņi diendienā pavadīja kopā laiku. viņi kopā priecājās un arī bēdājās. viņi veidoja skaistas atmiņas. un viņi viens otram kļuva ļoti,ļoti īpaši. jā, tā bija draudzība un saikne. sajūta, ka kopā var izdarīt daudz vairāk nekā katrs atsevišķi. sajūta, ka brīdī kad viens otru samīļo, pasaulē apstājas laiks, pavadītais klusums ir piepildīts,un dveselē ielīst silta,balta gaisma. tāda varētu būt Mīlestība . un arī Laime.
par šiem cilvēkiem es saku, ka viņi viens otram ir Pērles.


es esmu mamma divām Pērlēm un sieva brīnišķīgam vīram- manas dzīves labākajam draugam.
mans vārds ir Katrīna.
es jau vairākus gadus praktizēju kā dūla (šobrīd papildus mācos starptautiskā dūlu apmācībā), esmu sertificēta krūts zīdīšanas konsultante. esmu Latvijas Dūlu apvienības un Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienības biedre. esmu iesākusi ceļu Rīgas Stradiņa universitātē, lai kādudien kļūtu par ārstu - mani padziļināti interesē ginekoloģija, dzemdniecība, osteopātija, seksoloģija un psihoterapija. vairākus gadus vadu lekcijas vecākiem un vingrošanas nodarbības grūtniecēm, īpaši vēlos atbalstīt māmiņas, kuras savus bērnus gaida vai audzina vienas pašas- bez vīrieša atbalsta. šobrīd vadu arī meditācijas nodarbības grūtniecēm un aktīvi darbojos Latvijā lielākajā ģimeņu- topošo vacāku apmācības vietā "Māmiņu klubs".
te rakstu par to, ko es mācos un ko gribu dot tālāk. liela daļa rakstu gan balstās uz manu- kā māmiņas pieredzi, tādēļ par profesionāliem jautājumiem labāk vērsties pie manis personigi uz e-pastu vai telefonu, kas ir pieejami internetā."sestdiena, 2010. gada 9. oktobris

es [sirds] mammu!

pirms pāris nedēļām man bija tas gods piedalīties fotosesijā pie Līvas, kur bildēja jaunās mammu šalles.


par mammu es pirmo reizi dzirdēju Moment modes pasakumā Andrejsalā.
man ļoti iepatikās skaistās šalles un bildes, kurās bija tāda.....ja ta var teikt, mierīga un noslēpumaina noskaņa...

klusībā cerēju, ka kādreiz skaisto mammu šalli iegādāšos.
pēc pāris mēnešiem mondolini veikala atklāšana brīnišķīgā mammu komanda Andis, Laura un Fions man uzdāvināja šalli. ehhh, ..... re kā- sapņi piepildās.

mammu šalles dizainere ir Līva Kauķe- Saule, tās ir veidotas no lina un trikotāžas bizītēm. šīs šalles šuj un veido māmiņas, tādā veidā pelnot sev iztikas līdzekļus, tādējādi mammu ir sociāls projekts.
šī gada baltās nakts ievaros spīķeros bija izstādītas bildes, kur ir šīs mammas kopā ar saviem bērniem. baltajās naktīs bija arī radošā darbnīca kurā no auduma kamoliņiem varēja uztamborēt sev matu pīni vai rokassprādzi- es tiku pie zaļgan-lillā matu pīnes, bet Beatrise pie rokassprādzītes!:)

nav šaubu, ka es [sirds] mammu un mammu [sirds] Pērļu mammu! :)
mammu šalles var iegādāties http://www.mammu.lv/

es, šarlote, un mūsu mīļā mammu šalle, kura ne tikai kalpo siešanai ap kaklu, bet vasarā uz tās gulējām pie jūras, kā arī nelielos pārgajienos šalles galus sasienot kopā un pārliekot pār vienu plecu, es to izmantoju kā slingu, kur nest šarloti!
šis foto tapis žurnala "Māja" fotosesijai. autors:A.Terentjevs, f64šarlote in baby mammu light :)


mēs ar šarloti mondolini veikala atklāšanā. un mammu light šalle.

anna, andris, mēs ar šarloti, fions, madara.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru